Tuna paralajmëron bashkëpunimin e ri me Besnik Qakën

Publikuar më

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna dhe artisti Besnik Qaka nga grupi NRG Band, së shpejti do të publikojnë këngën e re.

Lajmin për fansat e ka bërë të ditur Tuna në rrjetet soicale, ku në mbishkrim ka kërkuar që t’a qëllojnë datën se kur do të lansohet kënga.

Ky do të jetë bashkëpunimi i parë mes dyshës dhe fansat mezi po presin për këtë prurje.


Komentet