Arilena Ara publikon këngën e re "Dashuria ime"

Publikuar më

Këngëtarja shqiptare Arilena Ara ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Dashuria ime” titullohet kënga e re, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip, ku artistja parqitet shumë e thjeshtë dhe pa makijazh.

Teksti është punuar nga Timo Flloko, ndërsa muzika nga Darko Dimitrov.


Komentet