Gold Ag sjell këngën “E du Tetovën”

Publikuar më

Artisti i njohur Gold Ag, ka publikuar projektin e ri muzikor.

“E du Tetovën” titullohet kënga e re të cilën ia ka dedikuar Tetovës.

Teksti dhe muzika është punuar nga vet këngëtari, kurse për orkestrimin u përkujdes Alban Furtuna.

Padyshim se edhe ky projekt nga Gold Ag do të mirëpritet nga fansat e tij.

Komentet