Fifi paralajmëron hitin e radhës nga albumi "Vëmendje"

Publikuar më

Këngëtarja e njohur, Fifi vetëm pak ditë më parë solli projektin e ri muzikor të quajtur “Vëmendje”.

Kësaj here artistja ë zbuloi se është një album dhe se së shpejti do të publikojë këngën e dytë.

Në postimin e fundit të shpërndarë në rrjete sociale, Fifi zbuloi titullin e kënges “Dehur” dhe vjen për dy ditë, shtoi më tej.


Komentet