Kënga më e re "Monotonia" nga Shakira dhe Ozuna

Publikuar më

Shakira kapublikuar këngën e saj të re "Monotonía" në bashkëpunim me Ozuna, në të cilën ajo flet për prishjen e asaj që dukej të ishte një marrëdhënie e përsosur.

"Nuk ishte faji yt, nuk ishte faji im / Ishte faji i monotonisë / Unë kurrë nuk thashë asgjë, por më dhimbte / E dija që kjo do të ndodhte," këndon ajo.

Në qershor, ish-çifti njoftoi ndarjen e tyre. “Me keqardhje konfirmojmë se po ndahemi”, thanë të dy në një deklaratë të përbashkët.


Komentet