Taylor Swift zbulon datën e lansimit të albumit “Midnights”

Publikuar më

Jemi vetëm disa ditë larg publikimit të albumit "Midnights" të Taylor Swift dhe ylli ka dhënë sugjerime.

“Midnights” është albumi i dhjetë i këngëtares i incizuar në studio, dhe pritet të dalë në shitje të premten (21 tetor).

Por këngëtarja së fundmi ka konfirmuar dhe mbajtjen e turneut “Midnights” në Britani të Madhe, por ende nuk janë zbuluar datat e koncerteve të turneut.

Komentet