Noizy ka lansuar projektin e ri muzikor “Big budz”

Publikuar më

Reperi i njohur, Noizy ka publikuar bashkëpunimin e radhës.

Ai këtë herë ka bashkuar forcat me artistë ndërkombëtarë si: Capo Plaza, Kept dhe Konan në këngen e quajtur “Big budz”.

Për tekstin dhe muzikën janë përkujdesur vetë këngëtarët, ndërsa videoklipi u realizua nga "Snatchy".

Besohet se edhe kjo këngë nga Noizy do të pëlqehet nga fansat e publiku.

Komentet