Tayna publikon këngen e re "Teket"

Publikuar më

Reperja e njohur shqiptare Tayna, ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Teket” mban titullin kënga e re , të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Për tekstin dhe melodinë është përkujdesur vetë këngëtarja , ndërsa videoklipi u realizua nga produksioni Sekuencë.

Kënga vjen me një interpretim të pëlqyeshëm dhe me një paraqitje atraktive në klip , dhe nuk ka dyshim se do të pritet mirë nga fansat e reperes.

Komentet