Dafina Zeqiri dhe Ron Zaiti publikojnë duetin “Boma ni tel”

Publikuar më

Dy artistët të njohurë të estradës shqiptare janë bërë bashkë për një bashkëpunim muzikor.

Bëhet fjalë për këngëtaren Dafina Zeqiri dhe reperin Ron Zaiti, të cilët kanë publikuar këngën me titullin “Boma ni tel”.

Për tekstin e këngës u kujdes Elinel, ndërsa muzika dhe vija melodike u realizua nga Dafina.

Ky nuk është dueti i parë mes dyshës, ata sollën në vitin 2021 dhe këngen “Murder on the dancefloor”.

Komentet