Bebe Rexha dhe David Guetta publikojnë videoklipin e këngës së re “I’m good (Blue)”

Publikuar më

Superyjet botërorë David Guetta dhe Bebe Rexha kanë publikuar videoklipin "I'm Good (Blue)" pas publikimit fillestar të këngës në gusht.

Që atëherë, kënga ka grumbulluar mbi 250 milionë transmetime dhe vazhdon të rritet.

Si qdo herë tjetër edhe kësaj here artisja shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha, dukej mjaftë sensuale dhe e veshur plotë stil.

Komentet