Skerdi lanson këngen e re "Mëkatare"

Publikuar më

Reperi i njohur shqipëtar Skerdi , ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Mëkatare” mban titullin kënga e re, të cilën e ka kompletuar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga vet artisti, kurse miksimi dhe masterizimi u bë nga Red Box.

Skerdi ka qenë mjaftë aktiv këtë verë me prurje te reja muzikore, prandaj edhe kjo këngë besohet që do të pëlqehet nga publiku.

Komentet