2 Ton paralajmëron këngen e re

Publikuar më

Artisti i njohur shqiptar 2 Ton, ka bërë së fundmi paralajmërimin e një tjetër projekti muzikor.

Përmes një postimi në InstaStory, ai njofton se së shpejti lanson këngën e re.

“Adrenalina shumë shpejt”, ka shkruar ai.

Në bazë të këtij përshkrimi ai na e zbuloi titullin e këngës , dhe la të kuptohet që do të publikohet shumë shpejt.

Projekti i fundit nga 2 Ton mbetet "Emocionona", që u pëlqye në masë të madhe nga publiku, duke e arritur shifren e 5 milionë klikimeve ne YouTube.


Komentet