Fifi paralajmëron hitin e radhës

Publikuar më

Këngëtarja e njohur shqiptare Fifi, ka qenë mjaftë aktive kohëve të fundit me këngë solo dhe bashkëpunime.

Ndërsa ksaj here në Instagram ajo na ka zbuluar se ka nisur punën për këngen e re.

Nuk ka dhënë detaje të tjera rreth projektit, por sidoqoftë mbetet të shihet në vazhdim se qfarë është duke përgaditur këngëtarja


Komentet