Bebe Rexha ndan imazhe nga xhirimet e klipit të bashkëpunimit me David Guettan

Publikuar më

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha para pak ditësh ka lansuar proejktin e ri muzikor me titull “I’m good (Blue)” në bashkëpunim me Dj David Guetta.

Projekti u kthye në hit të menjëhershëm dhe tashmë ka shënuar sukseset e para.

Marë parasysh suksesin e këngës, dyshja kanë vendosur për realizimin e videoklipit të këngës, dhe lajmin e bëri të ditur Bebe në rrjetet sociale duke ndarë imazhe nga xhirimet, të cilat po bëhen në Ibiza të Spanjës.

Komentet