DJ Gimi-O dhe Alketa paralajmërojnë këngen e re

Publikuar më

Artistët e njohur të estradës shqiptare Dj Gimi-O dhe Alketa, po bashkojnë edhe një herë forcat për këngen e radhës.

Lajmin e konfirmuan vetë dyshja në rrjetet sociale, ku publikuan një pjesë të shkurtër të këngës dhe zbuluan datën e lansimit.

Ata kanë njoftuar se projekti do të jetë një tjetër ripërpunimi i këngës së njohur shqipe “Kqyrni shoqe” ndërsa pritet të publikohet më 1 shtator.

Komentet