Jennifer Lopez ka reaguar për publikimin e pamjëve "Pa leje" nga dasma e saj me Benn Affleck

Publikuar më

Jennifer Lopez ka reaguar së fundmi, pasi u publikuan pamjet e dasmës së tyre treditore me Benn Affleck, duke thënë se videoja ishte “marrë pa leje”.

Këngëtarja hyri në Instagram për të shprehur zhgënjimin e saj pasi klipi përfundoi në një faqe fansash të Lopez dhe filluan shpërndarjen në media sociale.

“Kjo është marrë pa leje. Dhe kushdo që e bëri këtë, përfitoi nga momenti ynë privat”, ka shkruar Lopez në një postim të fshirë.

Komentet