2 Ton lanson këngën e re “Emocionona”

Publikuar më

Artisti i njohur 2 Ton, ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Emocionona” mban titullin kënga e re, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Si çdo herë tjetër, edhe kjo këngë është pëlqyer nga ana e fansave pasi që ka marrë reagime të shumta dhe pozitive.

Komentet