Dhurata Dora lanson bashkëpunimin e ri me Azet dhe Zuna

Publikuar më

Këngëtarët e njohur Dhurata Dora, Azet dhe Zuna kanë publikuar bahkëpunimin e ri.

Projekti i ri i tyre titullohet “Oeo” që është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Për tekstin e këngës janë përkujdesur Azet, Zuna dhe Bim Bimma, ndërsa për miksimin dhe masterizimin Sir Jai.

Besohet se kjo këngë e treshës, do të pëlqehet nga fansat e publiku.

Komentet