Lady Gaga konfirmoi zyrtarisht se do të jetë pjesë e filmit të dytë "Joker"

Publikuar më

Këngëtarja dhe aktoria Lady Gaga, pritet të portretizojë Harley Quinn në filmin e ri "Joker Folie à Deux", vazhdimi i filmit të Todd Phillips "Joker".

Tani u bë e ditur data e lansimit të filmit. “Joker: Folie à Deux” ku pritet të fillojë së shfaquri nëpër kinema më 4 tetor të vitit 2024.

Lady Gaga ka luajtur edhe në disa projekte filmike këto vjetët e fundit, si “A Star Is Born” ku u nominua në Oscar për aktoren më të mirë për rolin e saj.

Komentet