Fifi dhe Gjiko publikojnë këngën e re “365”

Publikuar më

Artistët e njohur shqiptar Fifi dhe Gjiko, kanë publikuar bashkëpunimin e ri.

“365” mban titullin projekti muzikor i tyre, i cili është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Për tekstin dhe muzikën janë përkujdesur vetë këngëtarët, ndërsa për ‘beat-in’ është kujdesur Apollo.

Besohet se edhe ky projekt do të pëlqehet nga publiku, pasi që ky nuk është dueti i parë i dyshës.

Komentet