Dafina Zeqiri publikon këngen e re "Dhimbje Dhimbje"

Publikuar më

Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri, ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Dhimbje Dhimbje” mban titullin kënga, të cilën e ka shoqëruar me një videoklip mjaftë të veqantë.

Për tekstin është përkujdesur vetë artistja në bashkëpunim me Elinel dhe Geskon, ndërsa miksimi dhe masterizimi është bërë nga Deard Sylejmani.

Marrë parasysh suksesin e Dafinës, besohet se edhe kjo këngë do të pëlqehet nga publiku.Komentet