Tayna dhe Lumi B publikojnë këngen e re "Valle"

Publikuar më

Artistja e njohur Tayna ka publikuar bashkpunimin e ri muzikor.

"Valle" mban emrin projekti i ri muzikor që është bashkëpunim me Lumi B.

Teksti është bërë nga Tayna, Lumi dhe Gesko, ndërsa për miksimin u kujdes Lorenc Aliaj.

Besohet se edhe kjo këngë e dyshës do të pëlqehet nga publiku.

Komentet