Britney Spears po bënë rikthimin në muzikë, paralajmëron duetin me Eltohn John

Publikuar më

Britney Spears po bën rikthimin e saj të shumëpritur, duke nisur një bashkëpunim të ri me Elton John.

Ylli i popit u takua me John në një studio regjistrimi në Beverly Hills, javën e kaluar për të dhënë një pamje të re të klasikes së tij të dashur të vitit 1971.

Këngëtarja është duke punuar në këngen e pavdekshme të Eltohn John "Tiny Dancer", dhe pritet të publikohet në muajin e ardhshëm.

Spears ka lënë të kuptohet se ajo është gati të kthehet në punë pasi konservatori i saj gati 14-vjeçar u ndërpre në nëntor 2021.

Komentet