Zbulohet data e lansimit të kënges së re nga Noizy dhe Xhensila Myrtezaj

Publikuar më

Një projekt i ri muzikor është në përgatitje nga Xhensila Myrtezaj dhe Noizy.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, artistët kanë zbuluar dhe datën e saktë të lansimit.

“15”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë Xhensila, duke bërë të ditur se kënga e re vjen me datë 15 korrik.

Besohet se kjo këngë do të mirëpritet nga publiku.


Komentet