Skerdi dhe Tuna paralajmërojnë duetin e tyre

Publikuar më

Artistët e njohur Tuna dhe Skerdi, i kanë bashkuar forcat për të sjellë këngën e re me titull “A je”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi, duke shpërndarë imazhe nga xhirimet e klipit me mbishkrimin,

“A je në bashkëpunim me Tuna Sejdi”.

Reagimet e fansave kanë qenë të shumtë, duke pritur me padurim duetin e tyre.
Komentet