Majk dhe Anxhelo Koçi publikojnë këngen e re "Ma Cherie"

Publikuar më

“Ma Cherie” është titulli i këngës që ka ardhur si bashkëpunim ndërmjet Majk dhe Anxheli Koçi.

Për tekstin dhe muziken janë kujdesur Anxhelo dhe Majk, ndërsa miksimi dhe masterizimi u bë nga BigDeal Records.

Kënga e re është kompletuar dhe me videoklip të punuar nga Valon Aziri.

Besohet se ky projekt do të pëlqehet nga fansat e dyshës.Komentet