Luana Vjollca dhe Mc Kresha sot publikojnë këngen e re

Publikuar më

Një tjetër hit do të publikohet gjatë ditës së sotme nga artistët e njohur shqiptarë Luana Vjollca dhe Mc Kresha.

Luana ka ndarë disa imazhe nga xhirimet e klipit të ri , me mbishkrimin "Nuk o ka ma qet" në ora: (18:00).

Besohet se edhe ky projekt nga dyshja do të pëlqehet nga publiku.

Komentet