Capital T po vjen me këngë të re

Publikuar më

Reperi i njohur Capital T, është drejt finalizimit të një projekt të ri muzikor.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ai, përmes një postimi në Instagram, ku ka zbuluar tiutullin dhe datën e lansimit.

“Dukat” do të titullohet kënga e re, e cila do të lansohet ditën e mërkurë (29 qershor).

Ndersa projekti i fundi nga Capital T mbetet "Një natë" në duet me Alban Skënderaj i cili u mirëprit nga publiku.


Komentet