Beyonce paralajmëron albumin e ri "Renaissance"

Publikuar më

Beyoncé ka njoftuar se albumi i saj më i ri do të publikohet këtë verë.

E titulluar "Renaissance", vepra shënon albumin e shtatë solo të këngëtares, dhe do të publikohet më 29 korrik.

Ky album vjen pas "Lemonade", të cilin e kishte publikuar në vitin 2016.

Komentet