Butrint Imeri, Tayna dhe Mozzik kanë publikuar këngen e re

Publikuar më

Artistët e njohur shqiptarë, Mozzik, Tayna dhe Butrint Imeri, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga e re e tyre titullohet “Pare” të cilën e kanë kompletuar edhe me videoklip.

Ky është dueti i tyre i parë, i cili besohet që do të na shoqërojë gjatë gjithë verës.

Komentet