“Luje belin” është titulli i këngës së re nga Dafina Zeqiri dhe Kida

Publikuar më

Dy artistet e njohura shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Kida, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“Luje belin” mban titullin kënga e tyre, të cilën e kanë kompletuar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga Elinel në bashkëpunim me Dafinën, ndërsa producimi është bërë nga Rzon, Pllumb dhe Deard Sylejmani.

Kënga ka filluar të pëlqehet nga publiku, pasi për pak orë ka grumbulluar mijëra klikime.Komentet