Beatrix Ramosaj publikon këngën e re “Vonë”, për ditëlindjen e 28-të

Publikuar më

Këngëtarja e njohur shqiptare Beatrix Ramosaj, ka prezantuar projektin e ri.

Ajo sot feston dhe ditëlindjen me këtë rast ka vendosur të bëj një dhuratë për fansat e saj.

Kënga e re titullohet "Vonë" dhe është e kompletuar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga Elinel, kurse për muzikën dhe producimin u kujdes Bigdeal Records.

Besohet se edhe ky projekt i ri nga ajo të pëlqehet nga fansat e publiku.

Komentet