Mozzik, Tayna dhe Butrint Imeri paralajmërojnë këngen e re

Publikuar më

Ndërkohë që vera po afron, artistët shqiptarë Mozzik, Tayna dhe Butrint Imeri, kanë bashkuar forcat kësaj here për një projekt te ri muzikor.

Lajmin e kanë konfirmuar vetë treshja e famshme, në postimet e tyre në rrjete sociale me mbishkrimin “Vini rripat e sigurimit!”.

Megjithatë ata nuk kanë dhnënë detaje tjera rreth këtij projekti, por besohet se do të jetë njëri nga hitet e pëlqyera të verës.

Komentet