Blero me Gadaf Dernjanin dhe Landi Roko publikojnë këngen e re "Dubai"

Publikuar më

Këngëtari Blero ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Dubai” titullohet kënga e tij e re, të cilën ai e ka sjell në bashkëpunim me Gadaf Dernjanin dhe Landi Rokon.

Për tekstin janë kujdesur Blero, Flakron Voca, Bala dhe Gadafi, ndërsa muzika dhe orkestrimi janë kryer nga Marko.

Një këngë ritmike-verore, besohet se do të pëlqehet nga fansat e publiku.

Komentet