Zbuloni titullin e këngës së re nga Enca Haxhia

Publikuar më

Artistja e njohur, Enca Haxhia, është duke punuar për projektin e ri muzikor.

Në njoftimin e bërë në rrjete sociale nga vetë ajo, kënga do të mban titullin "Kalle".

“Kalle. Së shpejti. Hiti i ri gjatë rrugës”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Përndryshe artistja nuk ka dhënë detaje tjera, por në bazë të titullit duket një projekt ritmik , dhe besohet se do të pëlqehet nga fansat e saj.

Komentet