Dua Lipa dhe Calvin Harris publikojnë këngën e re “Potion”

Publikuar më

Calvin Harris ka publikuar këngën e tij të re "Potion", ku përfshihen Dua Lipa dhe Young Thug.

Ky projekt muzikor erdhi i vizualizuar edhe me klip, dhe është kënga e parë nga albumi i gjashtë i Calvin Harris.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë dyshës, pasi në vitin 2018 kishin publikuar "One kiss", i cili ka shënuar suksese të mëdha , dhe padyshim se edhe kjo këngë do të shëndrrohet në hit.Komentet