Ledri Vula dhe Lluni paralajmërojnë bashkëpunimin e ri

Publikuar më

Artisti i njohur Ledri Vula ka nisur punën për projektin e radhës.

Këtë herë bëhet fjalë për një bashkëpunim me reperin Lluni.

Lajmin e ka bërë të ditur Lluni, duke ndarë imazhe nga klipi në rrjete sociale.

Deri më tani nuk kanë dhënë detaje tjera rreth këngës, por besohet se do të lansohet shumë shpejt.

Komentet