Capital T dhe Alban Skënderaj vijnë me këngën e re "Një natë"

Publikuar më

Ashtu siç kishin paralajmëruar Capital T, dhe Alban Skënderaj kanë prezantuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Një natë” mban titullin kënga e re, të cilën e kanë kompletuar edhe me videoklip.

Teksti dhe muzika është realizuar nga vetë artistët, kurse producent i këngës është Lorenc Aliaj.

Besohet që edhe kjo këngë do të pëlqehet nga publiku e fansat e tyre.

Komentet