Majk dhe Bardhi paralajmërojnë bashkëpunimin e ri

Publikuar më

Rap-artistët e njohur Majk dhe Bardhi janë në përgaditje të një projekti të ri muzikor.

Lajmin e kanë bërë të ditur të dy , ku në rrjete sociale kanë ndarë imazhe nga videoklipi.

Sidoqoftë nuk kanë ndarë detaje tjera rreth këngës, por padyshim besohet se do të jetë njëra ndër hitet e pëlqyera të verës.

Komentet