“TKRKT” kënga më e re nga Era Istrefi

Publikuar më

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi ka prezantuar këngën e radhës.

“TKRKT” mban titullin kënga e saj e re, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Për tekstin është kujdesur vet artistja, kurse për ‘beat’-in u kujdes Claydee dhe Paris Kalpos.

Besohet se edhe kjo këngë do të pritet nga publiku.

Komentet