Alban Skënderaj publikon këngen re “Isabel”

Publikuar më

Alban Skënderajt, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Isabel” është titulli i këngës së re, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Për tekstin dhe melodinë është përkujdesur vetë këngëtari, ndërsa producimin e ka bërë Lorenc Aliaj.

Besohet se edhe kjo këngë do të pëlqehet nga publiku.

Komentet