Labinot Tahiri publikon këngen e re "Mos u dashuro"

Publikuar më

Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

Kënga e re titullohet "Mos u dashuro" dhe është një ripërpunim i kënduar më parë nga Selajdin Miftari dhe Flora Gashi.

Teksti i këngës është realizuar nga Flora Gashi dhe Vullnet Neziri, ndërsa ripërpunimi nga Fatjon Miftari.

Besohet se edhe ky projekt nga Labi do të pëlqehet nga publiku.

Komentet