Xhensila Myrtezaj lanson këngen e re "Ale Ale"

Publikuar më

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga e re mban titullin “Ale Ale” të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Për tekstin u kujdes Lum Dakaj, ndërsa producimi u bë ga Bigdeal Records.

Xhensila i ka qëndruar besnike zhanrit të saj muzikor, dhe padyshim se edhe kjo këngë do të pëlqehet nga publiku.

Komentet