Noizy dhe Altin Sulku publikojnë këngën "Lozonjare"

Publikuar më

Dy artistët e njohur Noizy dhe Altin Sulku, kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim.

Projekti i ri muzikor mban titullin "Lozonjare", i cili është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Për tekstin e këngës është kujdesur Noizy dhe MUMA, ndërsa për masterizimin u përkujdes Marenglen Boja.

Padyshim se edhe ky projekt do të mirëpritet nga fansat e tyre.

Komentet