Alban Skënderaj dhe Miriam Cani kanë publikuar bashkëpunimin e ri “Zemër përmbi zemër”

Publikuar më

Çifti i njohur, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

Kënga e tyre e re mban titullin “Zemër përmbi zemër”, të cilën e ka kompletuar edhe me një klip në të cilin çifti vijnë me një paraqitje mjaft interesante.

Tekstin e ka realizuar vet Albani, ndërsa producent i këngës është Lorenc Aliaj.

Artisët janë të njohur për shum bashkëpunime, të cilat gjithmonë priten mirë nga publiku.


Komentet