Blero zbulon datën e lansimit të këngës së re

Publikuar më

Artisti shqiptar, Blero ka nisur punën për këngë të re.

Ky projekt është konfirmuar nga vet Blero, ku ka zbuluar edhe datën e saktë të lansimit.

Kënga e re do të publikohet më 26 nëntor, dhe fansat mezi po e presin këtë prurje të re nga këngëtari.

Hiti fundit nga Blero mbetet “Telenovela” që e solli në bashkëpunim me Albos.

Komentet