Yll Limani dhe Ermal Fejzullahu paralajmërojnë projektin e ri muzikor

Publikuar më

Artistët e njohur Yll Limani dhe Ermal Fejzullahu, kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Këtë lajm e kanë bërë të ditur vet protagonistët në një postim të shpërndarë në rrjete sociale.

Ku kanë publikuar një pjesë të shkurtër të klipit, por ende nuk është njoftuar një datë e saktë e lansimit.

Komentet