Dua Lipa fituese e çmimit “Artistja Ndërkombëtare e Vitit”

Publikuar më

Eventi i madh i ndarjes së çmimeve "NRJ Music Awards" bashkon çdo vit disa nga artistët më të mëdhenj francezë dhe ndërkombëtarë, fituesit zgjidhen me votim publik.

Dhe këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa ishte në mesin e fituesve.

Ajo ka rrëmbyer çmimin prestigjioz “Artistja Ndërkombëtare e Vitit”, dhe këtij suksesi të saj i ka dedikuar disa fjalë në Instagram.

“Faleminderit dashuritë e mia”, ka shkruar Dua.


Komentet