Kida vjen me detaje të reja rreth albumit të ri

Publikuar më

Artistja shqiptare Kida, është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar.

Ajo është në përfundim të albumit të saj, por nuk ka zbuluar ende një datë publikimi.

Së fundmi ka ndarë një detaj në llogarinë e saj në Instagram në lidhje me këngët e reja.

Ajo thotë se albumi do të ketë më shumë se 10 këngë. Katër nga ato janë të publikuara dhe se të tjerat që janë pjesë e albumit nuk janë dëgjuar akoma nga publiku.

Komentet