David Guetta njofton se projekti "Family" me Bebe Rexha, Ty Dolla $ign dhe A Boogie wit da Hoodie do të publikohet të premtën

Publikuar më

DJ francez, David Guetta, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Përmes një njoftimi të shpërndarë me fansat në rrjete sociale, ai ka bërë të ditur se ka bashkuar forcat me artistët Bebe Rexha, Ty Dolla $ign dhe A Boogie wit da Hoodie.

Projekti i ri do të titullohet “Family", dhe do të lansohet me 29 tetor (e premtë).

Besohet që edhe ky bashkëpunim do pëlqehet nga fansat, dhe do shndërrohet në një nga hitet e kësaj kohe.

Komentet